Училище за магия Грийнстоун
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Важно

+4
Скарлет Грийн
hermione_granger
Хенри Вон
Sintiq Delgado
8 posters

Go down

Важно Empty Важно

Писане by Sintiq Delgado Вто Фев 09, 2010 5:06 pm

1. Задължително е да пишете име, години, характер, външен вид, история и каква/ какъв иска да стане (бял/а или черен/а магьосник/ца).
2. Не е задължително да слагате снимка.
3. Можете да преминете в по - горен курс. Трябва да ми пишете ЛС и аз ще ви пратя тст. Трябва да го попълните и да ми го върнете, след което аз ще реша за кой курс сте.
Sintiq Delgado
Sintiq Delgado
Админ, директор, преподавател по История на древните народи
Админ, директор, преподавател по История на древните народи

Брой мнения : 48
Join date : 09.02.2010

https://greenstone.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Важно Empty Re: Важно

Писане by Хенри Вон Сря Фев 10, 2010 10:12 am

Име:Хенри Вон Столнбърг
Години:14
Произход:смесен
История:Хенри е дете от брак на майка магьосница и баща мъгъл ,който се срещат преди 16 години във Англия и заживяват заедно.Той живее две години във тази държава,но заради политически причини и избухналата война,семейството се премества да живее във столицата на Германия-Берлин.Както личи от името му,той е наполовина англичанин,наполовина германец,но за своя родина приема Германия,тъй като там е прекарал по-голямата част от живота си и е успял да си създаде своя среда,където е бил отгледан със много любов.Като цяло детството му е било много спокойно и е бил глезеното дете във семейството,но това не му се отразило по никакъв начин.
Имал чудесни приятели,със който прекарал доста прекрасни мигове.Бил е доста харесван от хората и доста бързо печелил симпатий.Не е имал никакви проблеми със своя произход,а напротив това му помагало да има хубав живот без лишения,но и да цени човешкия труд.Баща му Грегъри е германски бизненсмен,който се занимава със хотелиерство и архитектура.Майка му Елизабет е прочута магьосница,която е учила във известното училище Хогуортс,където е развила способностите си на лечителка.Работи като лекар във местна болница във Лондон,а същевремнно преподава лекций на деца от магьоснически,смесен и обикновен произход,свързани със билките,лекарствата и човешкия живот извън Лондон,а и доста често извън Англия.Семейството е доста богато и притежават няколко къщи и имения,като едно от именията е разположено недалеч от Лондон.Дядо му Ричард ръководи хотели,който се водят под управлението на баща му и придобиват голяма популярност из целият свят.Има двама братя-Джеймс и Робърт,който са по-големи от него-17 и 18 години и по-малка сестра Саманта,която е на 6 години.Джеймс е ученик във Кралския Лондонски университет,а Робърт пък учи във американското училище за кино"Холивдски мечти".Сестричката му предстои да бъде приета първа година във училището за танци в Манчестър"Големите малки звезди".
Хенри не е знаел за своят произход и способности,който има,докато един ден неговите родители му разказват цялата исотрия и му съобщават,че е записан във магическото училище и скоро пристига писмо от директора,за неговото заминаване.По тази причина семейството се мести от Берлин във Лондон и се настаняват във едно от свойте имения.Със течение на годините там,момчето постепено израства и усилва амбицията си да стане добър магьосник,който да помага на хората,който са в беда.
Описание:
Висок е около 1,65 см със кестеняви очи и чуплива златисто-кестенява коса.Тялото му е добре подържано със добре развити мускули и теглото му е доста добро-70 кг.Лицето му е овално,със лек розов отенък и лунички по лицето.
Брадичката му е остра,ушите му са малко дълги и има гъсти черни вежди.Цветът на тялото му е кафеникаф със златист загар,който е в контраст със очите и косата.Устните му са пухкави,със розовиден цвят и има малко удължен нос.
Характер:Тихо и интелигенто момче, което обича да помага на хората ,без да иска нещо във замяна.Трудолюбив и много се старае при някоя домакинска работа или във училище,но това понякога му довежда проблеми заради неговото голямо желание да е перфектен във всичко.Старателен и амбициозен във нещата,към който се стреми и никога не се отказа,докато не ги постигне.Притежава голяма доза комуникативност и неговата общителност грабва доста хора.Естествен по природа и никога не играе роли,за да се хареса. Уважава мнението на другите и особенно на възрастните и се опитва да се учи от техните съвети.Като недостатъци могат да се посочат неговото притеснение,както и липсата на по-голяма увереност във себе си.Притежава доста таланти като например играе футбол,тенис,плуване,баскетбол и бадминтон.Освен това обича да се занимава със музика и да пише стихове,когато е вдъхновен от нещо или пък от конкретен човек.
Има доста добра фотогенична памет и всичко запомня до най-малката подробност.Умее няколко езика сред който английски,немски,руски,италиански и холандски,което е доста изумително предвид неговата възраст,но благодарение на майка си ,със която е обиколил доста места,успял е да се запозане със доста култури и да научи езика им.
Допълнително:
Хенри Вон
Хенри Вон
Глобален Мод.,Ученик от четвърти курс, дом Уайтстоун
Глобален Мод.,Ученик от четвърти курс, дом Уайтстоун

Брой мнения : 378
Join date : 10.02.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

Важно Empty Re: Важно

Писане by hermione_granger Сря Фев 10, 2010 11:43 am

Одобрен!
hermione_granger
hermione_granger
Админ, заместник-директор ,преподавател по Дуелиране и ръководител на Уелоустоун
Админ, заместник-директор ,преподавател по Дуелиране и ръководител на Уелоустоун

Брой мнения : 54
Join date : 09.02.2010
Местожителство : Somewhere in 12 Grimmauld place :D

http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Важно Empty Re: Важно

Писане by Скарлет Грийн Вто Фев 16, 2010 4:35 pm

Име: Скарлет Грийн

Години: 14 години

Кръв: Чистокръвна

Външен вид: На външен вид съм съвсем обикновено момиче. Имам дълга и права, понякога леко накъдрена червеникава коса. Очите ми са пъстри, като по-често са зелени. В останалото време са или кафеникави, или синкави.
Зъбите ми са прави и доста бели, както и кожата ми е бледа. Всъщност тя винаги е била такава, само че сега е по-студена.
Устните ми са нормални – нито много тънки, нито много плътни. Висока съм 165 сантиметра и тежа 43 килограма.

Характер: Отвътре обаче съм по-различна. Единствено червената ми коса подсказва за буйният ми характер. Не обичам да се подчинявам на когото и на каквото и да било. Единствено моите принципи спазвам, но и това се случва по-рядко.
Обичам да се противопоставям на хората, докато не направят това, което искам. Обичам и да съм в центъра на вниманието. Само че когато всички ме зяпат с този запълнен полумесец никак не ми е приятно.
Доста съм дружелюбна и лесно си намирам приятелки. За жалост и досега не съм имала истинска приятелка.
Въобще не съм подредена. Обикновено дрехите ми се разполагат, където си искат из стаята, но при нужда мога да не съм разхвърляна.
Не ми харесва да има разделение между бедни и богати и предпочитам аз да се броя към вторите. Въпреки че съм доста богата.

История: Родена съм в малко градче на име Фрауенфелд в Швейцария на 4. март 1995 година. Майка ми е на 31 години, казва се Елеонор Мозли и е англичанка. Баща ми, Джон Мърси, е на 33 години и е от Ирландия. Не се чудете, че съм Грийн – взела съм фамилията от баба си, Дона Грийн.
Още на две годинки сме се преместили обратно в Лондон. До пет години ме учиха как да се обличам, учиха ме на любезности и други глупости от хайлайфа. Но аз все пак трябваше да знам тези неща.
На седем ме изпратиха на училище, а родителите ми заминаха на работа из страните по света. Виждах ги максимум по веднъж на три месеца и затова баба ми стана като майка. Тя ме научи как да бъда истински човек, да не бъда лицемерка като богаташчетата.
На десет години с баба се преместихме в Абридж, малко градче на двайсетина километра от столицата. В училището там вече разбрах какво е да си лицемер и подмазвач. Беше пълно с лигли и пикльовци, които се брояха за моята компания. Така и не успях да си намеря истинска приятелка.
Един топъл ден в края на учебната година бях в класната стая заедно с „най-добрата” си приятелка, Лоли. Беше след края на часовете и стаята беше празна. Аз й помагах за едно домашно по география, защото след това дълго нямаше да се виждаме.
Изведнъж задуха силен вятър от прозореца, до който бяхме. Внезапно от там влетя някаква бяла сова, която пусна писмо в ръката ми и отлетя обратно през прозореца.
Отворих писмото - беше от някакво магьосническо училище "Грийнстоун", което на всичкото отгоре било частно. В началото не разбрах каква е тази глупост, но постепенно се досетих.
Още на пет години бяха започнали да се проявяват странни неща при мен. Веднъж, когато ми беше много горещо, задуха силен студен вятър, който отпрати горещината. Друг път пък бутнах една кристална чаша. Точно преди да падне на земята, тя се задържа за секунда във въздуха, после падна и не се счупи.
Когато се прибрах вкъщи, баща ми ми обясни, че съм магьосница. Зарадва се, че съм приета в "Грийнстоун". А на майка ми въобще не й пукаше.

Допълнително: Имам куче - хъски, Аби, която е на 6 месеца само.
Обичам цветове като лилаво, светло-синьо и червено.

Местожителство:
Абидж, Англия.

Снимки:

Важно Luscious_Red_2_by_SinfulEyes

http://th02.deviantart.net/fs51/300W/f/2009/276/f/8/f84e3ab8be4f23c26923b912dd78f1de.jpg
http://fc05.deviantart.net/fs28/f/2008/101/5/6/5602f3fb84514d5d.png
http://th05.deviantart.net/fs71/300W/i/2010/045/c/b/Natural_Red__by_MeganMeyer.jpg
http://th06.deviantart.net/fs18/300W/f/2007/211/b/8/Red_beauty_by_Zzaarr.jpg
http://th01.deviantart.net/fs23/300W/f/2007/327/c/e/red_by_anzya91.jpg
http://th09.deviantart.net/fs46/300W/f/2009/232/3/e/red_apple_by_maniacboxer.jpg
http://th05.deviantart.net/fs14/300W/f/2007/060/c/6/Behind_Your_Illusion_by_littlemewhatever.png
http://th08.deviantart.net/fs21/300W/f/2007/308/a/8/a8dcd1452130c12b.png
http://th09.deviantart.net/fs51/300W/f/2009/329/3/7/Red_Rose_by_fhrankee.jpg
http://th02.deviantart.net/fs50/300W/i/2009/292/f/d/Red_roses2_by_NadyaBird.jpg

П.П. Желая да съм бяла магьосница.
Скарлет Грийн
Скарлет Грийн

Брой мнения : 313
Join date : 16.02.2010
Age : 28
Местожителство : На едно място, където никога няма да ме откриеш...

http://rp-magic-school.forumotion.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Важно Empty Re: Важно

Писане by hermione_granger Сря Фев 17, 2010 11:33 am

Одобрена!
hermione_granger
hermione_granger
Админ, заместник-директор ,преподавател по Дуелиране и ръководител на Уелоустоун
Админ, заместник-директор ,преподавател по Дуелиране и ръководител на Уелоустоун

Брой мнения : 54
Join date : 09.02.2010
Местожителство : Somewhere in 12 Grimmauld place :D

http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Важно Empty Re: Важно

Писане by Астория Г. Съб Фев 27, 2010 11:20 pm

Име: Астория Манолина Грийнграс

Прякор: Аси, Ас, Тори, Лин, Лини

Години: 14

Кръв: Чистокръвна

Талисман: Гривничка със символа на сем. Грийнграс и нейните инициали(A.M.G.)

Външен вид: Астория има дълга, права, руса коса. Очите й са сиви и обикновенно се свиват в заплашителни цепки, когато Аси е ядосана. Тя е нормално висока за възрастта си, слаба, но не кльощава с много хубава стойка, дължаща се на годините трениране на фигурно пързаляне. Лин е почитател на модата, но смесва модните тенденции със собствения си стил и така е сигурна, че няма да види облеклото си на всеки втори срещнат. Понякога слага лек грим, но не често.

Характер: Астория има лош характер. Тя е красива, но доста злобничка. Държи се гадно с всички освен брат си(Даниел/Дан)- дори с родителите си. Да кажеш една дума в нейно присъствие без да каже някоя саркастична забележка е трудно, а да проведеш нормален разговор с нея е почти невъзможно. Аси е твърдоглавка и достоен за оскар инат. Тя държи на своето и никога не отстъпва. Едно от първите впечатления на човек, който я е видял/разговарял(с нея) са, че от това момиче лъха на твърдост и лошо(в смисъл, че изпитваш чувство, че не е добре да се забъркваш с девойката).

Семейство: Майката на Астория се казва Харпия Грийнграс, а баща й Чарли Грийнграс. Баба й се казва Каролина. Тази част на семейството са мили, добри и състрадателни хора. Останалите са дядото- Томас, Астория и братът на въпросното момиче- Даниел(или Дан, както го знаят повечето хора). Тези тримата са "черните овци" в сем. Грийнграс. Астория обожава дядо си и брат си и не харесва родителите си и баба си. С останалите е същото и е чудно как толкова рзлични хора като Каролина и Томас въобще са се оженили.

История: Астория е родена през късната есен в Пенсилвания, Филаделфия. Слънчево и приятно място. Аси от малка знае, че е магьосница и се възползва от това- прави гадни номера на мъгълчета и по този начин си спечелва репутация на "гадна малка вещица". Родителите й я записват на фигурно пързаляне на пет, за да може да остави горките мъгъли намира. В началото Лини се дърпа, но скоро свиква и започва да й харесва. На 10 вече е известна като детето- чудо. Невероятно малка, но пък страшно добра фигуристка. На следващата година получава важно писмо, което осуетява плановете на момиченцето да замине в Париж за състезание. Всъщност това писмо представлява удостоверение, че е приета в частното училище за магии "Грийнстоун". Астория намразва училището още преди да е стъпила там. Брат й- Дан, който също учи там и убеждава, че ще й хареса и винаги могат да бъдат заедно. Настроението на Аси леко се подобрява, но тя все още не харесва училището си колкото трябва.

Снимки:
Важно Taylormomsenq
Astoria
Asi
Lini
A.M.G.



P.S. Искам да съм черна магьосница.
Астория Г.
Астория Г.
Ученик от четвърти курс, дом Грейстоун
Ученик от четвърти курс, дом Грейстоун

Брой мнения : 8
Join date : 25.02.2010
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Важно Empty Re: Важно

Писане by hermione_granger Нед Фев 28, 2010 12:20 pm

Одобрена!
hermione_granger
hermione_granger
Админ, заместник-директор ,преподавател по Дуелиране и ръководител на Уелоустоун
Админ, заместник-директор ,преподавател по Дуелиране и ръководител на Уелоустоун

Брой мнения : 54
Join date : 09.02.2010
Местожителство : Somewhere in 12 Grimmauld place :D

http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Важно Empty Re: Важно

Писане by Калан Амнел Нед Фев 28, 2010 5:04 pm

И от мен си одобрена.
Калан Амнел
Калан Амнел
Админ,Преподавател по Билкология,заместник Министър на магията,ръководител на Уайтстоун
Админ,Преподавател по Билкология,заместник Министър на магията,ръководител на Уайтстоун

Брой мнения : 224
Join date : 11.02.2010
Местожителство : Aydindril, sometimes in Palace of the Prophets

Върнете се в началото Go down

Важно Empty Re: Важно

Писане by Sintiq Delgado Нед Фев 28, 2010 9:11 pm

От мен също си одобрена.
Sintiq Delgado
Sintiq Delgado
Админ, директор, преподавател по История на древните народи
Админ, директор, преподавател по История на древните народи

Брой мнения : 48
Join date : 09.02.2010

https://greenstone.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Важно Empty Re: Важно

Писане by Елиз Летърдаун Нед Юни 27, 2010 9:38 pm

Име:Маси Лу Дитмън

Години: 14

Кръв:Чистокръвна

Външен вид:Маси има зелени очи,които понякога се променят на диамантено сини,има дълга руса коса до раменете,дълги мигли,плътни червени устни,атлетично и стройно тяло,висока е 1.65 см,тежи 50 кг,скулите и са изправени,няма бръчки,пъпки,бемки или лунички.Кожата и е бледа и чиста,обича да се боядисва,което я прави готина сред приятелите и.Обича да носи рокли и поли,изобщо всякакви дрехи.Много обича всички цветове и обожава лилавото и синьото.

Характер:Маси е много дружелюбен човек.Обича околните и държи на приятелите си. Ще им помогне, дори ако трябва да се развика на някой. Все пак тя е и малко мрачен човек.Пука й дори за дребни неща. Не обича да я командват, нито пък тя да командва. Малко е срамежлива, но има куража да се изправи пред най-гадните учители. Много обича купоните и партитата.Не е някоя "модна" кучка(лигла исках да кажа) като "сестра си".Ненавижда нея и "майка и".

История:Маси е родена на 14 март 1996 в Лондон,Англия. Тя е израснала в богато семейство, и има сестра,която избягва, щом майка йм умира. Тогава баща й се жени за някаква "жена"(ако изобщо може да се нарече така), която се нанася с дъщеря си и я кара да върши всичко точно както в Пепеляшка. На баща й не му пука. Той само мисли за жена си и я следва като кученце. Вместо да е на страната на истинската си дъщеря, той винаги е вземал страната на мащехата и и доведената й сестра. След смъртта на първата си жена, той тотално откача като се жени за тази. Накрая Маси не издържа и се мести при леля си Маг, която е мила и добра жена, винаги се е грижила за всички и живее в горичката със своите синове Хард и Дейн. На Маси й се падат братовчеди, но тя ги възприема като по-големите си братя. Хард е на 15, а Дейн на 16, когато Маси се мести. Тогава тя е на 13. Работи усърдно и скоро къщичката се превръща в истинско имение(направо блести от чистота). След като обаче Дейн скъсва с гаджето си и е в депресия, хвърля око на "сестра си" и я изнасилва. Маси е потресена и затова не казва на никой. Тя не издържа и бяга от тях като се опитва да намери своята сестра.

Местожителство: Сан Франциско

Домашен любимец: Черно бяла котка с диамантени очи, казваше се Беллуз, накратко Бел или Луз.

П.П.Искам да съм черна магьосница в Грейнстоун.
Елиз Летърдаун
Елиз Летърдаун

Брой мнения : 1
Join date : 27.06.2010
Age : 27
Местожителство : Iн Thе Shит

Върнете се в началото Go down

Важно Empty Re: Важно

Писане by justmeh Съб Ное 20, 2010 11:02 pm

Име:Агата от Кортес
Прякор:Агата Кристи
Години:13
Кръв:В-(Чистокръвен)
История:Живея в имение на един остров с родителите си те са богати и притежават острова.
Характер:Умен интелигентен човек който има чувство на търпение по някога и малко хумор нуждаеш се от развлечение
Семейство:Баща ми Делфорес от Кортес добър учен иследващ животните и природата. Майка ми Ана от Кортес добра физичка която има собствена лаборатория. Те ме убочават не ходя на училище но знам много неща които вие никога няма да узнаете.
Детсво:Детството ми мина в природата там се запознах с елена Анолис който беше много красив, но за жалост умря твърде млад на 11 години.Единствените ми приятели са моя брат и сестра с тях иследваме острова откриваме пещери дори вече го кръстихме Кортесово гнездо е това е за мен...

justmeh

Брой мнения : 1
Join date : 20.11.2010

Върнете се в началото Go down

Важно Empty Re: Важно

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите