Училище за магия Грийнстоун
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предложения

2 posters

Go down

Предложения Empty Предложения

Писане by Калан Амнел Вто Мар 16, 2010 7:57 pm

Тук слагайте своите предложения,за които мислите,че ще направят форума ни по-привлекателен!
Калан Амнел
Калан Амнел
Админ,Преподавател по Билкология,заместник Министър на магията,ръководител на Уайтстоун
Админ,Преподавател по Билкология,заместник Министър на магията,ръководител на Уайтстоун

Брой мнения : 224
Join date : 11.02.2010
Местожителство : Aydindril, sometimes in Palace of the Prophets

Върнете се в началото Go down

Предложения Empty Re: Предложения

Писане by Калан Амнел Пон Апр 26, 2010 1:58 pm

Конкурсче!Да,правилно разбрахте-конкурсче...Което ще е само за модератори,а решенията ще бъдат взети от Хърмаяни и мен...
Конкурсчето е:
Скъпи ГЛОБАЛНИ модератори(Хенри и Скарлет),давам ви възможност да дадете по неограничен брой предложения,чрез които форума ни да става все по-популярен,защото аз(лично) не мога да стоя безучастна и да гледам как форума се разпада,така че МОЛЯ ВИ дайте поне по едно-две предложенийца за "разкрасяване" на форума!
Калан Амнел
Калан Амнел
Админ,Преподавател по Билкология,заместник Министър на магията,ръководител на Уайтстоун
Админ,Преподавател по Билкология,заместник Министър на магията,ръководител на Уайтстоун

Брой мнения : 224
Join date : 11.02.2010
Местожителство : Aydindril, sometimes in Palace of the Prophets

Върнете се в началото Go down

Предложения Empty Re: Предложения

Писане by Скарлет Грийн Пон Апр 26, 2010 2:42 pm

Като за начало, може да се смени скина. Този е съвсем обикновен. Е, от личен опит знам, че тази прамяна не действа кой знае колко, но поне е нещо по-различно.

И трябва да се рекламира форума. Аз съм ви писала в моя форум като приятели, оттам нататък не знам защо никой от мен не идва при вас... Но това е - да го рекламирате по другите форуми.
Скарлет Грийн
Скарлет Грийн

Брой мнения : 313
Join date : 16.02.2010
Age : 28
Местожителство : На едно място, където никога няма да ме откриеш...

http://rp-magic-school.forumotion.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Предложения Empty Re: Предложения

Писане by Скарлет Грийн Сря Май 05, 2010 2:08 pm

Сетих се за още нещо, което въобще няма да привлече потребители, но ще е много по-лесно за настоящите.

Можете да включите Бърз Отговор, Quick Reply. Много, ама много по-лесно е с него. Иначе се губи прекалено много време да натиснеш Reply, да напишеш текст, пък после и Send... Предложения 816696
Скарлет Грийн
Скарлет Грийн

Брой мнения : 313
Join date : 16.02.2010
Age : 28
Местожителство : На едно място, където никога няма да ме откриеш...

http://rp-magic-school.forumotion.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Предложения Empty Re: Предложения

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите